Садовий Центр "Пролісок"

Продаж декоративних та плодово-ягідних рослин, Ландшафтні послуги

Тис ягідний Самерголд С5 30-40

Код товару: 1011
Наявність:
В наявності
Ціна:
162,50 грн/шт
  

Розмір рослини - 30-40см

Контейнер - 5л

Вік рослини - 5р

Summer Gold - чагарник висотою близько 1,5 м при діаметрі крони 2,5-2,8 м. Зростає порівняно швидко, щорічно додаючи 7-8 см. Скелетні пагони товсті, сильно розгалужуються, особливо на кінцях, розростаються виражено нерівномірно.

У молодих екземплярів гілки відходять від центру майже під прямим кутом і розташовуються горизонтально. Крона формується плоска, розлога, подушковидна.

З роками пагони тиса починають підніматися і розташовуються навскіс, крона стає широкораськидістой. У будь-якому віці вона асиметрична. Хвоя довга (до 2,5-3 см), плоска, з загостреним кінчиком, серповидно вигнута, яскраво-зеленого кольору.

Молодий приріст золотисто-зелений, причому кінчики завжди пофарбовані яскравіше. Хоча тісрастеніе тіньовитривала, його краще посадити на відкритому, освітленому сонцем ділянці. Саме при такому розташуванні хвоя забарвлюється максимально яскраво.

Від сонячних опіків чагарник не страждає. До грунтів невимогливий, добре росте на будь-яких досить зволожених садових грунтах. Сухість грунту переносить погано. Зимостійкість помірна.

Відмінне рослина для прикраси кам'янистого або верескового садка, підпірної стінки, схилу, узлісся. Може бути ошатним солітером на газоні, внесе пожвавлення в вільно зростаючу живопліт.

 

  • Дата публікації: 07.03.2018

Оплата

 

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька способів оплати за Ваші замовлення. Вибирайте максимально зручний для Вас.

- обирайте способи оплати з передплатою за рослини або накладним платежем за товари.

Рослини по Україні ми відправляємо тільки з передплатою.

Товари для саду та городу можемо відправити накладним платежем (великогабаритні товари - відправляємо за передплатою).

Чому замовлення по Україні можливі лише за передплатою? Ми не раз зіштовхувалися з тим, що частина клієнтів з різних причин не забирають відправлені їм замовлення, і оскільки ми часто відправляємо живі рослини, можете тільки уявити, в якому вигляді ми отримуємо незабрані посилки назад. Вважаємо, що якщо клієнт робить передплату, для нього є дійсно важливим отримати замовлений товар. Гарантуємо, що у разі, якщо рослини або товари Вам не підійшли - Ви можете оформити в службі доставки повернення і отримати назад зроблену передплату.

Як зробити передплату замовлення по Україні і які переваги можна отримати від цього?

Є такі способи передплати за замовлення по Україні: передплата на карту ПриватБанку (можна зробити в терміналі або у відділенні ПриватБанку, комісія 0%), безготівкова передплата на розрахунковий рахунок, LiqPay - оплата безпосередньо на сайті..

Основна перевага передплати - це можливість сплачувати суму замовлення без комісії. Зазвичай, при оплаті на місці отримання посилки в службі доставки, Ви додатково сплачуєте 2-3% комісії від суми + 15 грн. за конверт для передачі грошей. У випадку передплати - ніяких комісій і додаткових платежів.

При замовленні з доставкою по Києву - Ви можете сплачувати замовлення на місці, за фактом доставки.

Готівкою. Замовлення можна сплачувати при доставці по Києву або при самовивозі із садового центру "Prolisok"

Предоплата на карту ПриватБанку. Оплата на прямі реквізити карти ПриватБанку через систему Приват24 або спеціальні платіжні термінали ПриватБанку.

 

 

Доставка

Доставка по Києву і області

Мінімальне замовлення з доставкою рослин і товарів по Києву і області - від 300 грн.

Вартість доставки.

Існують кілька варіантів доставки товарів і рослин по Києву в залежності від ваги і обсягу замовлення:

- замовлення до 5кг по Києву доставляються кур'єрами, вартість доставки - 100грн;

- замовлення від 5кг до 200 кг по Києву доставляються на автомобілях, вартість доставки -150 грн.

- замовлення до 200кг по передмістю Києва доставляються на автомобілях, мінімальна вартість від 200 грн. (налічується за тарифом 10 грн / км від садового центру в м Боярка);

- замовлення понад 200кг по Києву та передмістю доставляються за індивідуальними тарифами.

Безкоштовно доставляємо:

- По Боярці замовлення до 200 кг на суму від 3 000 грн доставляємо безкоштовно!

- По Києву замовлення до 200 кг на суму від 3000 грн доставляємо безкоштовно!

- по передмістю Києва (на відстань до 50 км від садового центру) замовлення до 200 кг на суму від 8000 грн доставляємо безкоштовно!

- Замовлення вагою більше 200 кг (великогабаритні) в не залежності від суми замовлення доставляємо на платній основі за індивідуальними тарифами.

Термін доставки.

Зазвичай замовлення доставляємо на наступний день (більш точно узгодити дату і час доставки можна сменеджером). Пам'ятайте, що замовлення завжди можна забрати самовивозом з садового центру Prolisok м.Боярка (карта проїзду в контактах). ВАЖЛИВО. Розвантаження і підйом на поверх не входять у вартість доставки. При необхідності в даній послузі необхідно вказати дану інформацію в коментарях до замовлення. Тариф у даному випадку розраховується індивідуально і повідомляється менеджером після обробки замовлення.