Садовий Центр "Пролісок"

Продаж декоративних та плодово-ягідних рослин, Ландшафтні послуги

Гортензія мітлоподібна Грандіфлора С7,5 60-70см

Код товару: 10229
Наявність:
В наявності
Ціна:
220,00 грн/шт
  

Висота рослини - 60-70см

Контейнер - 7,5л

Вік рослини - 5р

Гортензія Грандіфлора - листопадний чагарник середньої величини, у висоту досягає 3 м. Швидкозростаюча, річний приріст становить 25 см у висоту і ширину. Крона розлога, округла, 3 м в діаметрі. Листя яйцевидної форми, 7-15 см в довжину, шорсткі, зелені. Суцвіття великі, плоскі, біло-кремові, пізніше стають рожевими. Форма: невелике листяних дерев або чагарник з розлогою округлою формою. Розмір: висота і діаметр крони - 3 м. Річний приріст 25 см у висоту і ширину. Листя: шорсткий, досить великі, 7-15 см в довжину, зеленого кольору, яйцевидної форми. Оптимальний період посадки: весна в північних місцях і весна-осінь в південних. Цвітіння / плоди: великі суцвіття, 3 см в діаметрі, зібрані в волоті пірамідальної форми до 25 см в довжину. Білого кольору на початку цвітіння, потім стають рожевими. Квіти медоносні. Перше цвітіння спостерігається у віці 4-5 років. Плоди - маленькі коробочки (3 мм в довжину) з численними насінням всередині. Сприятливі умови розвитку: для хорошого і тривалого цвітіння необхідна родюча кислий глинистий грунт з достатньою вологістю. Любить легку півтінь, на відкритих для сонця ділянках сповільнюється зростання і зменшуються суцвіття. Особливості: вимагає обрізки. Відрізняється більш пізнім цвітінням і великими стерильними квітками. Швидкозростаюча. Використання в дизайні: в міських посадках, парках, скверах. Використовується для створення невеликих алей, враховуючи димо і газостійкість.

  • Дата публікації: 07.03.2018

Оплата

 

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька способів оплати за Ваші замовлення. Вибирайте максимально зручний для Вас.

- обирайте способи оплати з передплатою за рослини або накладним платежем за товари.

Рослини по Україні ми відправляємо тільки з передплатою.

Товари для саду та городу можемо відправити накладним платежем (великогабаритні товари - відправляємо за передплатою).

Чому замовлення по Україні можливі лише за передплатою? Ми не раз зіштовхувалися з тим, що частина клієнтів з різних причин не забирають відправлені їм замовлення, і оскільки ми часто відправляємо живі рослини, можете тільки уявити, в якому вигляді ми отримуємо незабрані посилки назад. Вважаємо, що якщо клієнт робить передплату, для нього є дійсно важливим отримати замовлений товар. Гарантуємо, що у разі, якщо рослини або товари Вам не підійшли - Ви можете оформити в службі доставки повернення і отримати назад зроблену передплату.

Як зробити передплату замовлення по Україні і які переваги можна отримати від цього?

Є такі способи передплати за замовлення по Україні: передплата на карту ПриватБанку (можна зробити в терміналі або у відділенні ПриватБанку, комісія 0%), безготівкова передплата на розрахунковий рахунок, LiqPay - оплата безпосередньо на сайті..

Основна перевага передплати - це можливість сплачувати суму замовлення без комісії. Зазвичай, при оплаті на місці отримання посилки в службі доставки, Ви додатково сплачуєте 2-3% комісії від суми + 15 грн. за конверт для передачі грошей. У випадку передплати - ніяких комісій і додаткових платежів.

При замовленні з доставкою по Києву - Ви можете сплачувати замовлення на місці, за фактом доставки.

Готівкою. Замовлення можна сплачувати при доставці по Києву або при самовивозі із садового центру "Prolisok"

Предоплата на карту ПриватБанку. Оплата на прямі реквізити карти ПриватБанку через систему Приват24 або спеціальні платіжні термінали ПриватБанку.

 

 

Доставка

Доставка по Києву і області

Мінімальне замовлення з доставкою рослин і товарів по Києву і області - від 300 грн.

Вартість доставки.

Існують кілька варіантів доставки товарів і рослин по Києву в залежності від ваги і обсягу замовлення:

- замовлення до 5кг по Києву доставляються кур'єрами, вартість доставки - 100грн;

- замовлення від 5кг до 200 кг по Києву доставляються на автомобілях, вартість доставки -150 грн.

- замовлення до 200кг по передмістю Києва доставляються на автомобілях, мінімальна вартість від 200 грн. (налічується за тарифом 10 грн / км від садового центру в м Боярка);

- замовлення понад 200кг по Києву та передмістю доставляються за індивідуальними тарифами.

Безкоштовно доставляємо:

- По Боярці замовлення до 200 кг на суму від 3 000 грн доставляємо безкоштовно!

- По Києву замовлення до 200 кг на суму від 3000 грн доставляємо безкоштовно!

- по передмістю Києва (на відстань до 50 км від садового центру) замовлення до 200 кг на суму від 8000 грн доставляємо безкоштовно!

- Замовлення вагою більше 200 кг (великогабаритні) в не залежності від суми замовлення доставляємо на платній основі за індивідуальними тарифами.

Термін доставки.

Зазвичай замовлення доставляємо на наступний день (більш точно узгодити дату і час доставки можна сменеджером). Пам'ятайте, що замовлення завжди можна забрати самовивозом з садового центру Prolisok м.Боярка (карта проїзду в контактах). ВАЖЛИВО. Розвантаження і підйом на поверх не входять у вартість доставки. При необхідності в даній послузі необхідно вказати дану інформацію в коментарях до замовлення. Тариф у даному випадку розраховується індивідуально і повідомляється менеджером після обробки замовлення.